FİLM / 2023

SU KORUYUCULARI "GELECEĞİN BEŞLİSİ"

Bir kaza sonucu 5 yakın arkadaş yakın geleceğe ışınlanıyor ve bu gelecekte su kıtlığı olduğunu görüyorlar. Gençlerin eve dönüş maceralarının işlendiği film, aynı zamanda yakın gelecekte arkadaşlar da edinmelerini ve onların suyu savunma mücadelelerini konu alıyor.

DETAY

FİLM / 2021

4N1K "DÜĞÜN"

4N1K Düğün, düğüne saatler kala hafızasını kaybeden sevgilisinin aşkını tekrar kazanmaya çalışan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Bir süredir birlikte olan Yaprak ve Ali, artık evlenmeye karar verir. Düğün günü gelip çattığında beklenmedik bir olay meydana gelir. Annesinin düğünden beklentisi yüzünden hayatı cehenneme dönen Yaprak, bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder. 17 yaşına geri dönen Yaprak, birkaç saat sonra dünya evine girecektir. Ali, nikaha saatler kala Yaprak’ın aşkını tekrar kazanmaya çalışır. Bu süreçte ona destek olan arkadaşları geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalır.

DETAY

FİLM / 2018

4N1K "ÇETE GERİ DÖNÜYOR"

Bir süredir birlikte olan Yaprak ve Ali, ilişkilerini çetenin diğer üyelerinden saklar. Aralarına yeni katılan Barış ise, Ali’nin hayatını zorlaştırmaya başlamıştır. Grubun aksi üyesi Gökhan, hayallerindeki kız ile birlikte olmak için türlü fedakarlıklar yapmak zorunda kalır. Sinan ise artık tüm cazibesini kaybedince, güzellik kavramını sorgulamaya başlar. Büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olan Oğuz, annesi Zeliş Sultan’a hayatının en büyük kabusunu yaşatır. Bütün bu kargaşa içerisinde arkadaşları ve aşkı arasında kalan Yaprak, büyük bir sınav vermek zorunda kalır.

DETAY

FİLM / 2017

4N1K

Yaprak, çocuk yaşlardan itibaren beraber büyüdüğü ve farklı, renkli karakteristik özelliklere sahip, lise çağlarında, 5 kişilik arkadaş grubunun tek kız üyesidir. Kendine, kızlar dünyasından uzak, Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz‘dan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur. Bir gün, bu dünya gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızların dünyasına bir keşfe çıkarır… Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘Masal Prensi’ni, ya da ‘Gamzeli Kahraman’ı seçecektir…

DETAY

FİLM / 2017

KAN KARDEŞLER

İki yakın arkadaş olan Tarık ve Vedat, bir tostçu dükkanı işletmektedir. Tarık disiplinli, cömert, yardımsever biriyken Vedat onun tam tersi bencil, kısa yoldan köşeyi dönme hayalleri kuran biridir. Bir gün iki arkadaş, boğulmakta olan iş insanı Ekrem'in hayatını kurtarır. Ekrem, hayatını kurtaran Tarık ve Vedat'ı, düğününe çağırıp onlardan nikah şahidi olmasını ister. Ekrem'in teklifini kabul eden Tarık ve Vedat, bu süreçte Ekrem'in otelinde misafir olur. Bundan haberdar olan mahallenin mafyası olan Denyo Faruk, Vedat'ın ona olan borcunu ödemesini sağlayacak bir plan yapar. Faruk, Vedat'yan Ekrem'in otelinde bulunan Toros Elması'nı çalmasını ister. Elmas karşılığında borçlarından kurtulacak olan Vedat, düğün hazırlıkları sırasında Tarık'a hissettirmeden elması çalmanın yolunu arar.

DETAY